НАГОРОДЖЕННЯ В РОСІЇ

НАГОРОДА ФЕДЕРАЛЬНОЇ ПАЛАТИ АДВОКАТІВ РОСІЙСКЬОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Урочисте вручення відбулося в грудні 2014 року в Москві в розкішному залі Галереї мистецтв Зураба Церетелі за участі керівників адвокатських палат з усієї Росії, представників різних юридичних утворень, а також численних гостей з Уряду РФ. Катерина Сафонова була удостоєна вказаної нагороди за важливий внесок в створення і розвиток унікального освітнього проекту у сфері захисту прав людини «Успішне звернення до ЄСПЛ: від теорії до практики».

ЄВРОПЕЙСЬКА КОНВЕНЦІЯ З ПРАВ ЛЮДИНИ

ЗАПУСК ПРОЕКТУ. РОЗВИТОК. РЕЗУЛЬТАТ

Нагорода Федеральної палати адвокатів РФ – це оцінка не лише надскладної організаційної роботи зі створення з нуля унікального проекту «Успішне звернення до ЄСПЛ: від теорії до практики», а й тієї просвітницької діяльності, яка велася з російськими адвокатами в період з 2009 по 2014 роки, особливо у віддалених регіонах РФ, де дуже часто зовсім втрачена віра в захист прав людини, а також в те, що Європейська конвенція на національному рівні дійсно може бути ефективною. Саме ця індивідуальна робота в різних регіонах РФ дозволяла раз по раз формувати нові делегації до Страсбургу, що складалися з російських адвокатів, які прагнули дізнатися про правила і процедури захисту прав людини і тонкощі роботи з ЄСПЛ. Забезпечення кожного учасника конференції численними презентаціями та правильними робочими матеріалами дозволяла їм після повернення в свої міста ділитися отриманою правовою інформацією з колегами, в тому числі організовуючи вже свої власні тренінги у відповідних регіонах. Таким чином, ми змогли збільшити аудиторію поширення актуальних знань з Європейської Конвенції – з декількох тисяч російських адвокатів, безпосередньо присутніх на наших семінарах в Раді Європи в Страсбурзі, до десятків тисяч тих, хто отримує цю інформацію через учасників наших семінарів.

НАГОРОДЖЕННЯ В ІТАЛІЇ

МЕДАЛЬ ВЕРХОВНОГО КАСАЦІЙНОГО СУДУ ІТАЛІЇ

Була вручена Президентом Верховного касаційного суду Італії в Римі в 2013 році. Дана медаль є високою оцінкою організації міжнародної конференції «Реалізація Європейської Конвенції: досвід Італії і РФ», організованої в залі Конституційного суду РФ в Санкт-Петербурзі в червні 2012 року за участі перших осіб судової системи Італії, РФ і представників Ради Європи. За підсумками заходу було опубліковано унікальну книгу накладом у 1000 примірників з трансформацією виступів представників РФ, Росії та ЄСПЛ в статті, а також їх переклад на італійську та російську мови. Вказаний проект став благодійним внеском CECJ в просвітницьку діяльність, спрямовану на поширення знань про Європейську Конвенцію не лише серед адвокатського співтовариства Росії, а також Італії.

ЕРНЕСТО ЛУПО ЕРНЕСТО ЛУПО

ЕРНЕСТО ЛУПО
ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ ВЕРХОВНОГО КАСАЦІЙНОГО СУДУ ІТАЛІЇ

Шановна пані Сафонова,

Я хочу висловити сердечну подяку за вишуканий прийом, який ви організували для нас в Санкт-Петербурзі. Завдяки прекрасній компанії і інтелектуально стимулюючій програмі вся італійська делегація з теплом згадує про даний візит.

СПІКЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВСІ ПОСАДИ ВКАЗАНІ НА ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ В ЧЕРВНІ 2012 Р

Валерій Зорькін
Валерій Зорькін Голова Конституційного Суду РФ
Ернесто Лупо
Ернесто ЛупоПерший Президент Верховного Касаційного Суду Італії
Гвідо Раймонді
Гвідо РаймондіСуддя ЄСПЛ, обраний від Італії
Генрі Рєзнік
Генрі РєзнікПрезидент Адвокатської Палати м. Москви
Джорджіо Сантакроче
Джорджіо СантакрочеПрезидент Апеляційного Суду Риму
Мікеле де Сальвіа
Мікеле де Сальвіа Секретар-канцлер ЄСПЛ у відставці
Микола Тимошин
Микола ТимошинСуддя Верховного Суду РФ
Джузеппе Фріго
Джузеппе ФрігоСуддя Конституційного Суду Італії
Михайло Лобов
Михайло ЛобовКерівник відділу секретаріату ЄСПЛ
Євген Семеняко
Євген СеменякоПрезидент Федеральної палати Адвокатів РФ
Роберто Реалі
Роберто РеаліСуддя, генеральний секретар Апеляційного Суду Риму
Франческо Буффа
Франческо Буффа Юрист секретаріату ЄСПЛ
Микола Кіпніс
Микола Кіпнісчлен Адвокатської Палати м. Москви
Гоффредо Барбантіні
Гоффредо БарбантініЧлен Адвокатської Палати м. Риму
Марія ФІЛАТОВА
Марія ФІЛАТОВАЮрист секретаріату ЄСПЛ

НАГОРОДЖЕННЯ В АРГЕНТИНІ

МЕДАЛЬ АДВОКАТСЬКОЇ ПАЛАТИ БУЕНОС-АЙРЕСА

Була вручена в Буенос-Айресі у вересні 2014 року в рамках проведення практичного семінару «Національне право Аргентини» за внесок в розвиток співпраці між адвокатами Аргентини і Росії. Даний семінар включав насичену робочу програму у різних сферах аргентинського права з присутністю іноземного елемента, а також відвідування Верховного суду Аргентини, зустрічі з діючими суддями, візит до Президентського палацу і навіть відвідування робочого кабінету чинного на той час президента Аргентини Крістіни Кіршнер (55-й президент Аргентини з 10 грудня 2007 по 10 грудня 2015 років).